x
Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında

Mağazamıza üye olmak için Üye Ol sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve doğru şekilde ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.

Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış Sözleşmesi'ni dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 
Üyelik İptali

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. 
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki durumlarda üyelik iptal edilemez;
1 - Üyenin son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse,

2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa,
3 - Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa. 

Aşağıdaki durumlarda üyelik tarafımızdan iptal edilir;
1 - Üye ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa,
2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa,
3 - Sisteme veya Lucky Beads by Güneş Kutlar ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.


Her üye için, siparişi sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde de kullanabilirsiniz.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.