x
İade Koşulları

ÜRÜN İADE KOŞULLARI

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, ürünü kullanmadan, tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde, teslim aldığınız şekliyle, faturasıyla birlikte iade edebilirsiniz. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya yedi (7) günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa, ürünün iadesi ve değişimi kabul edilmez. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Kargonuzu teslim alırken ürünü mutlaka kontrol ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açınız. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit edildiğinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde, ürün iadesi onaylanmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti tarafımızdan ödenecektir.

Havale iadeleri iki (2) iş günü içinde, kredi kartı iadeleri üç (3) iş günü içinde yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gerekebilir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.